با فرشتگان نگهبان خود صحبت کنید.

مطمئن باشید که اون ها صدای شما رو میشنون و به سوالات و در خواست های شما جواب میدن.

مثلاً شما مشغله ی ذهنی دارید و از فرشتگان و خداوند درخواست کمک میکنید ، منتظر پاسخ هستید ، اما در اون لحظه نه چیزی میشنوید و نه چیزی از درون شنیده میشه . در این لحظه نا امید نشید.

چندین و چندین بار درخواستتون رو تکرار کنین و با فرشتگان اینگونه صحبت کنید : به کمک شما نیاز دارم ، کمکم کنید ، من پیام شما رو دریافت نکردم ، واضح تر پیام خودتون رو به من برسونید .(حتما نباید این گفته ها رو بر زبون بیارین ، چون خداوند و فرشتگان فکر شما رو هم میخونن ، پس با فکر هم میتونید این درخواست ها رو داشته باشید.) پیام فرشتگان میتونه از طریق ذهن و یا درون به شما اعلام بشه ، به عنوان مثال ایده ای در ذهن شما ایجاد بشه ، فکری تازه به دهنتون برسه ، این ها همون الهامات الهی هستند . اما راه دیگری هم هست و اون دیدن اعداد یا سایر نشانه های فیزیکی یا شنیدن کلامی می باشد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معرفی هتل ها، هتل آپارتمان ها و مراکز اقامتی ایران دانلود رمان لیزر موهای زائد Alisha ღ خاطرات یک مهندس ღ فیلمای جدید 2020 One Lyrics | متن آهنگ های خارجی باغ فردوس ، باغ سینما TigerService مجله اینترنتی تفریحی